perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

këtu në lituanisht

Fjalë: këtu (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): čia
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez këtu, këtu në lituanisht, čia në shqip
këtu në lituanisht