perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kokë në lituanisht

Fjalë: kokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): galva
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez kokë, kokë në lituanisht, galva në shqip
kokë në lituanisht