perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

komandoj në lituanisht

Fjalë: komandoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (2): vadovauti, įsakymas
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez komandoj, komandoj në lituanisht, vadovauti në shqip
komandoj në lituanisht