perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kopsë në lituanisht

Fjalë: kopsë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (5): mygtukas, saga, akcentas, dialektas, tartis
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez kopsë, kopsë në lituanisht, mygtukas në shqip
kopsë në lituanisht