perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krah në lituanisht

Fjalë: krah (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (6): ranka, šaka, petys, priestatas, sparnas, kastuvas
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez krah, krath war droid, krah slomljenog kruga, krah resistors, krah razbijenog kruga, krah pule, krah në lituanisht, ranka në shqip
krah në lituanisht