perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krahinë në lituanisht

Fjalë: krahinë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (9): erdvė, kosmosas, kraštas, plotas, rajonas, regionas, sritis, teritorija, zona
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez krahinë, krahinë në lituanisht, erdvė në shqip
krahinë në lituanisht