perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryesor në lituanisht

Fjalë: kryesor (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (6): bendras, generolas, kapitalas, pagrindinis, visuotinis, originalus
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez kryesor, shqyrtimi kryesor, projekti kryesor, portali kryesor, libri kryesor, lajmi kryesor, kryesor në lituanisht, bendras në shqip
kryesor në lituanisht