perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kthej në lituanisht

Fjalë: kthej (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (2): perversmas, revoliucija
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez kthej, kthej në lituanisht, perversmas në shqip
kthej në lituanisht