perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kujtim në lituanisht

Fjalë: kujtim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (2): atmintis, dovana
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez kujtim, kujtim vajushi, kujtim spahivogli, kujtim lika, kujtim leka 2014, kujtim leka, kujtim në lituanisht, atmintis në shqip
kujtim në lituanisht

Fjalë të ngjashme

mbys coiffure under armour te adhuroj