perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kushdo në lituanisht

Fjalë: kushdo (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): kas
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez kushdo, kushdo te behet milioner, kush do behet milioner, kushdo në lituanisht, kas në shqip
kushdo në lituanisht