perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lehtë në lituanisht

Fjalë: lehtë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (5): guvus, lengvas, lieknas, plonas, vikrus
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez lehtë, lehtë në lituanisht, guvus në shqip
lehtë në lituanisht