perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

libër në lituanisht

Fjalë: libër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (2): knyga, tomas
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez libër, libër për fëmijë, libër mësuesi, libër leximi, e-libër, libër në lituanisht, knyga në shqip
libër në lituanisht