perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lidhje në lituanisht

Fjalë: lidhje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (7): grandinė, grandinėlė, asociacija, sąjunga, susivienijimas, federacija, lyga
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez lidhje, lidhje serioze, lidhje sekrete, lidhje online, lidhje martesore, lidhje librash, lidhje në lituanisht, grandinė në shqip
lidhje në lituanisht