perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

liri në lituanisht

Fjalë: liri (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (4): autonomija, laisvė, nepriklausomybė, platuma
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez liri, liri tufit, liri shitit, liri rasha, liri ketit, liri gero, liri në lituanisht, autonomija në shqip
liri në lituanisht