perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luftoj në lituanisht

Fjalë: luftoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (3): kovoti, grumtis, kautis
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez luftoj, luftoj në lituanisht, kovoti në shqip
luftoj në lituanisht