perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lule në lituanisht

Fjalë: lule (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (2): gėlė, žiedas
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez lule, lulelaker, lule velo partizani, lule te bukura, lule orkidea, lule natyrale, lule në lituanisht, gėlė në shqip
lule në lituanisht