perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lundroj në lituanisht

Fjalë: lundroj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): plaukti
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez lundroj, lundroj në lituanisht, plaukti në shqip
lundroj në lituanisht