perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

madhështor në lituanisht

Fjalë: madhështor (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (3): puikus, didelis, nuostabus
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez madhështor, madhështor në lituanisht, puikus në shqip
madhështor në lituanisht