perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

maj në lituanisht

Fjalë: maj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): gegužė
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez maj, mahmut ferati si je, mahmut ferati, mahjongg, mahjong games, mahjong, maj në lituanisht, gegužė në shqip
maj në lituanisht