perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbaj në lituanisht

Fjalë: mbaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (5): laikyti, būti, likti, pervežti, turėti
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez mbaj, mbaj sukro, mbaj saxophone, mbaj sax, mbaj pepperdine, mbaj mend, mbaj në lituanisht, laikyti në shqip
mbaj në lituanisht