perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbretëreshë në lituanisht

Fjalë: mbretëreshë (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (4): dama, karalienė, pažiba, ponia
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez mbretëreshë, mbretëreshë në lituanisht, dama në shqip
mbretëreshë në lituanisht