perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mendoj në lituanisht

Fjalë: mendoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): galvoti
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez mendoj, mendoj te fluturoj, mendoj prandaj ekzistoj, mendoj pra ekzistoj, mendoj per ty zemer, mendoj per ty poezi, mendoj në lituanisht, galvoti në shqip
mendoj në lituanisht

Fjalë të ngjashme

fitoj para kafe pa sheqer fal tarot