perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

muze në lituanisht

Fjalë: muze (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): muziejus
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez muze, müze kart, muze salon, muze noordwijk, muze ne shqiperi, muze music, muze në lituanisht, muziejus në shqip
muze në lituanisht

Fjalë të ngjashme

editor in chief livadh himare hotel