perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

muzikant në lituanisht

Fjalë: muzikant (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (2): muzikantas, muzikas
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez muzikant, muzikant zoekt band, muzikant te njohur, muzikant overleden 2013, muzikant org, muzikant gezocht, muzikant në lituanisht, muzikantas në shqip
muzikant në lituanisht

Fjalë të ngjashme

djm 800 shock therapy