perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

në në lituanisht

Fjalë: (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (2): per, viduje
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez në, në rregull, në mundsh, në kohë, në gjuhën shqipe, në në lituanisht, per në shqip
në në lituanisht

Fjalë të ngjashme

kryeqyteti i maltes premtim sadiku