perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërtesë në lituanisht

Fjalë: ndërtesë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (6): konstitucija, konstrukcija, pastatas, sandara, statinys, architektūra
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez ndërtesë, ndërtesë në lituanisht, konstitucija në shqip
ndërtesë në lituanisht

Fjalë të ngjashme

skelet van vis sky news