perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndjenjë në lituanisht

Fjalë: ndjenjë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (3): jausmas, prasmė, emocija
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez ndjenjë, ndjenjë në lituanisht, jausmas në shqip
ndjenjë në lituanisht