perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

një në lituanisht

Fjalë: një (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (5): vienas, vienetas, vienintelis, vienišas, tikras
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez një, një tregim, një skeq, një ngjarje e përjetuar, një million euro, një leter shoqes, një në lituanisht, vienas në shqip
një në lituanisht