perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pëllëmbë në lituanisht

Fjalë: pëllëmbë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): ranka
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez pëllëmbë, pëllëmbë në lituanisht, ranka në shqip
pëllëmbë në lituanisht