perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përshkruaj në lituanisht

Fjalë: përshkruaj (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): apibūdinti
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez përshkruaj, përshkruaj në lituanisht, apibūdinti në shqip
përshkruaj në lituanisht