perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

paguaj në lituanisht

Fjalë: paguaj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): mokėti
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez paguaj, paguaj per klikim, paguaj online, paguaj me kartel, paguaj gjobat, paguaj digitalb online, paguaj në lituanisht, mokėti në shqip
paguaj në lituanisht