perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pak në lituanisht

Fjalë: pak (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (2): smulkus, trumpas
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez pak, pakwheels, pak suzuki, pak nga te gjitha, pak navy, pak n save, pak në lituanisht, smulkus në shqip
pak në lituanisht