perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pallto në lituanisht

Fjalë: pallto (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (5): švarkas, vokas, apsiaustas, paltas, priedanga
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez pallto, pallto te ndryshme, pallto per gra, pallto per femra 2014, pallto per femra 2013, pallto per femra, pallto në lituanisht, švarkas në shqip
pallto në lituanisht