perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pasardhës në lituanisht

Fjalë: pasardhës (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): įpėdinis
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez pasardhës, pasardhës në lituanisht, įpėdinis në shqip
pasardhës në lituanisht