perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pazar në lituanisht

Fjalë: pazar (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (5): aikštė, gatvė, paklausa, rinka, mugė
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez pazar, pazar vatan, pazar dizileri, pazar cuccok, pazar bg, pazar 53, pazar në lituanisht, aikštė në shqip
pazar në lituanisht