perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pesëdhjetë në lituanisht

Fjalë: pesëdhjetë (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): penkiasdešimt
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez pesëdhjetë, pesëdhjetë nuanca të hirta, pesëdhjetë hijet e grisë, pesëdhjetë hijet e greit, pesëdhjetë në lituanisht, penkiasdešimt në shqip
pesëdhjetë në lituanisht

Fjalë të ngjashme

majë moti ne turqi