perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pirun në lituanisht

Fjalë: pirun (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (2): šakės, šakutė
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez pirun, pirunpelto, pirunkirkko, pirun nyrkki sormus, pirun nyrkki lyrics english, pirun nyrkki lyrics, pirun në lituanisht, šakės në shqip
pirun në lituanisht

Fjalë të ngjashme

kap bambino oxhak per shtepi