perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

plëndës në lituanisht

Fjalë: plëndës (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): pilvas
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez plëndës, plëndës në lituanisht, pilvas në shqip
plëndës në lituanisht

Fjalë të ngjashme

gt dalloj fshati kollë