perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

plagë në lituanisht

Fjalë: plagë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): žaizda
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez plagë, plagë në lituanisht, žaizda në shqip
plagë në lituanisht