perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

portë në lituanisht

Fjalë: portë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (2): vartai, durys
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez portë, portë në lituanisht, vartai në shqip
portë në lituanisht