perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

prapa në lituanisht

Fjalë: prapa (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): užpakalis
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez prapa, rapa nui, prapa s.r.o, prapa pearce, prapa kanagaratnam, parappa the rapper rom, prapa në lituanisht, užpakalis në shqip
prapa në lituanisht

Fjalë të ngjashme

element kimik zot planner