perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pres në lituanisht

Fjalë: pres (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (3): laukti, tikėtis, viltis
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez pres, press tv, press release, press point albania, press online, press display, pres në lituanisht, laukti në shqip
pres në lituanisht

Fjalë të ngjashme

fletë dafne vetëm për të qeshur