perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pritje në lituanisht

Fjalë: pritje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (2): laukti, įvaikinimas
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez pritje, tavolina pritje, saloon pritje, sallon pritje, pritje te bukura, pritje poezi, pritje në lituanisht, laukti në shqip
pritje në lituanisht

Fjalë të ngjashme

trupi i lodhur bie the star marr jap