perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

profesor në lituanisht

Fjalë: profesor (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (2): dėstytojas, profesorius
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez profesor, professor proton, professor green, professor female, profesor zellagro, profesor sahetapy, profesor në lituanisht, dėstytojas në shqip
profesor në lituanisht

Fjalë të ngjashme

vjedhje te tegu zog energy shami kuqja