perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

provoj në lituanisht

Fjalë: provoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (7): bandymas, eksperimentas, patirtis, tikrinti, bandinys, mėginys, pavyzdys
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez provoj, projov caap, projekt provoj, provoj në lituanisht, bandymas në shqip
provoj në lituanisht