perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

punë në lituanisht

Fjalë: punë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (14): kūrinys, darbas, korespondencija, paštas, postas, profesija, tarnyba, užduotis, vieta, triūsas, uždavinys, paklausa, prašymas, reikalavimas
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez punë, punë sociale, punë online, punë në shqipëri, punë në gjermani, punë dore shalla, punë në lituanisht, kūrinys në shqip
punë në lituanisht