perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pushkë në lituanisht

Fjalë: pushkë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): šautuvas
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez pushkë, pushkë në lituanisht, šautuvas në shqip
pushkë në lituanisht