perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pushtet në lituanisht

Fjalë: pushtet (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (3): autoritetas, galia, jėga
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez pushtet, pushteti ekzekutiv, pushtet pa lavdi, pushtet hijesh, fjala pushteti, pushtet në lituanisht, autoritetas në shqip
pushtet në lituanisht