perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

puth në lituanisht

Fjalë: puth (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (2): bučinys, burna
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez puth, puthkanda, puth punjabi, puth jattan de mp3, puth jattan de meaning, puth jattan de lyrics, puth në lituanisht, bučinys në shqip
puth në lituanisht

Fjalë të ngjashme

kërkoj nuse