perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qëndrueshëm në lituanisht

Fjalë: qëndrueshëm (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (5): grynas, kietas, nuolatinis, pastovus, tvirtas
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez qëndrueshëm, qëndrueshëm në lituanisht, grynas në shqip
qëndrueshëm në lituanisht